X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Johnny Depp pisze dla Aerosmith

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2011 14:00
Steven Tyler przyznał na łamach UsMagazine.com, że swoje najnowsze piosenki komponuje z hollywoodzką gwiazdą.

Okazji do spotkania przysporzyła praca, jaką lider Aerosmith dostała w Los Angeles. Steven Tyler przeprowadził się z rodzinnego Bostonu, aby zostać jurorem amerykańskiego "Idola". A w wolnych chwilach odwiedza Jonnego Deppa, by wspólnie z nim komponować piosenki: - Po prostu dzwonię do niego i mówię: zaraz wpadnę i napiszemy razem jakiś numer. A on odpowiada: jasne, wpadaj!

Depp nie od dziś pozostaje jednym z najbardziej muzykalnych i aktywnych muzycznie gwiazd Hollywood. Jako gitarzysta nagrał już solowy album i wystąpił gościnnie w dwóch utworach Oasis: "Fade In-Out" oraz "Fade Away". Był także członkiem zespołu P, współtworzonego przez Gibby'ego Haynses z Butthole Surfers oraz Flea z Red Hot Chili Peppers. No i nie zapominajmy o udziale Deppa w jednym z najbardziej ekscentrycznych musicali ostatnich lat, "Sweeney Todd":