X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Top Wszech Czasów

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2008 11:00
Słuchacze Trójki po raz piętnasty wybierają najlepsze piosenki w historii muzyki.
Top Wszech Czasów to - najprościej mówiąc - lista najlepszych piosenek, jakie stworzyła ludzkość. Jak co roku Program Trzeci zaprezentuje Top Wszech Czasów stworzony wraz ze słuchaczami.

Przez cały rok słuchacze głosują na dwadzieścia z pięciuset utworów. Ponadto mogą zgłaszać swoje propozycje piosenek, które powinny znaleźć się w puli do głosowania. Ostatecznie na antenie Trójki zostanie zaprezentowanych 100 najlepszych utworów wszech czasów.

Pierwsze notowanie odbyło się w 1994 roku, a wygranym był wtedy zespół Led Zeppelin z utworem "Stairway To Heaven". Później na samym szczycie pojawiały się takie wielkie dzieła jak "Bohemian Rhapsody" Queen, "Brothers In Arms" Dire Straits czy "Another Brick In The Wall" Pink Floyd.

Top Wszech Czasów ogłoszony 1 stycznia 2008 ponownie wygrał utwór "Stairway To Heaven", który na pierwszym miejscu zestawienia znajdował się również w latach 1994, 1995, 1997 i 1998. W ścisłej czołówce obok Dire Straits, Pink Floyd, Queen i Deep Purple zdziwiła wysoka szósta pozycja brytyjskiego zespołu Archive, który jest reprezentantem nowej ery muzyki.

Na stronie Trójki znajduje się lista utworów, na które możecie oddawać swoje głosy. O tym, kto wygra 15. notowanie, przekonamy się już niebawem!