X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Nowy album Lady Sovereign

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2009 08:35
15 minutowy Mix Tape z płyty Jigsaw do posłuchania.
"Jigsaw" to druga płyta Sov po jej udanym debiucie "Public Warning", który ukazał się pod koniec 2006 roku. Dzięki niemu artystka zdobyła uznanie Jaya-Z i amerykańskiego środowiska, a płyta sprzedała się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy na całym świecie.

Artystka wystąpiła w 2007 na sylwestrowej zabawie na Times Square, a potem zagrała dla łącznie ponad miliona widzów jako support podczas tournee Gwen Stefani. Pozornie jej kariera stanowiła przykład idealnego sukcesu, ale Sov nie była szczęśliwa. Zrozumiała, że to co dla niej najważniejsze – niezależność i władza na własnym losem – wymykają jej się z rąk.

Po namyśle postanowiła zrezygnować z takiego życia. W zeszłym roku Sov wróciła do studia i nagrała nową, autorską płytę. Założyła także własną wytwórnię Midget Records, która współpracuje z EMI. Dzięki temu artystka ma wpływ na wszystkie dotyczące decyzje, które jej dotyczą. Odzyskała kontrolę.

Singiel „So Human” jest  zainspirowany utworem "Close To Me" - The Cure  i opisuje niezwykłe wzloty i upadki artystki w ciągu ostatnich 2 lat. Piosenka pochodzi z najnowszej płyty Sov. Utwór wyprodukował Medasyn, a singiel zawierał będzie również remiks autorstwa Sindena. 

premiera płyty 24 czerwca 2009
!


15 minutowy Mix Tape z płyty Jigsaw do posłuchania tutaj:
http://www.workitmedia.net/ladysovereign/LadySov-JigRaw-clean.mp3

 
Posłuchaj:
myspace.com/ladysovereign


Zobacz więcej na temat: gwen stefani The Cure