Poprzednie materiały:

Opole 2014: znamy nominowanych do SuperJedynek

Opole 2014: znamy nominowanych do SuperJedynek!

Bijący rekordy popularność koncert SuperJedynki planowany jest na drugi dzień 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, sobotę 7 czerwca. Poprzedzający go plebiscyt odbędzie się w dniach 7-30 kwietnia.

Maria Szabłowska ambasadorem Stolicy Polskiej Piosenki

Maria Szabłowska ambasadorem Stolicy Polskiej Piosenki!

Tytuł ten przyznał dziennikarce radiowej Jedynki prezydent Opola. - Dla mnie to ogromny zaszczyt. Nigdy nie myślałam, że będę ambasadorem czegokolwiek, a jeśli jest to związane z polską piosenką, to ja bardzo się cieszę, bo jej los zawsze leżał mi na sercu - mówi Maria Szabłowska.

Maryla Rodowicz W górę szlaban

Maryla Rodowicz "W górę szlaban"

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 7 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Opole 2013. Przewaga dawnych gwiazd nad nowymi

Opole 2013. "Przewaga dawnych gwiazd nad nowymi"

W niedzielę zakończył się jubileuszowy, 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. - Najwięcej poruszających momentów było w koncercie finałowym - mówił w audycji "Daję słowo" Krzysztof Materna.

Diamentowy Mikrofon dla Ireny Santor

Diamentowy Mikrofon dla Ireny Santor

Zakończył się 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas Gali Jubileuszowej "Opole! Kocham Cię!" Irena Santor otrzymała prestiżową nagrodę Polskiego Radia.

Czytaj także: