Materiały o Pink Floyd

Mikrokosmos

Mamy Pierwszą Płytę Roku.. w tym roku. Nazywa się The Bedlam In Goliath

LATA 70. RULEZZZZZZZ

LATA 70. RULEZZZZZZZ!

Lata 70. RULEZZZZ! W "Trójce" w tym tygodniu na pewno, ale przecież nie tylko. Cóż to była za dekada! W pierwszej połowie lat 70. praktycznie co tydzień ukazywał się album, który śmiało można było okrzyknąć "płytą roku".

Mikrokosmos

Narobiło nam się zaległości. Dwie godziny... hmm.. spróbujemy.

Mikrokosmos

Też nie będzie Pink Floyd... chyba. Za to dużo płyt ukazujących się dziś. M.in. o łamaniu ciszy wyborczej opowiadał będzie Mirek Gil.

Jesień w Trójce

Od poniedziałku, 8 października Trójka wystartowała z nową ramówką. Czeka nas sporo zmian: kilka nowych audycji, kilka starych znajdzie się w nowych miejscach - czasami pod nowym tytułem. Szczegóły nowej ramówki juz wkrótce na naszych stronach.

LOFOTY, FIORDY I INNE ZWIERZĘTA

LOFOTY, FIORDY I INNE ZWIERZĘTA

No, dość już tego wypoczynku w najpiękniejszym kraju Europy, a w dodatku w jednym z najpiękniejszych jego miejsc. Drodzy moi, plecaki na plecy i jeździe na Lofoty, bo to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi! No chyba, ze ktoś musi w czasie...

KLASYKA NA WAKACJE

KLASYKA NA WAKACJE

Podczas naszych wakacyjnych spotkań całe mnóstwo klasyki rocka zaczerpniętej garściami z płyt, które uznaliście za najukochańsze w 40-letniej historii progresywnego rocka.

6 maja 2007

6 maja 2007

Amos, Antimatter, Archive, Bart, Bigos, Gilmour, Kulesza, Manowar, O'Connor, Omar, Ozzy O, Thuoc, Vanilla F. Także DMB, DT, MM/WW, VM/TJ, WS.