X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Strona 1, strona 2: Fleetwood Mac - Rumours (2)

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2013 19:23
Zwiedzałem kiedyś specjalnie wybudowane studio, w którym nagrywali tę płytę. Dywany , palmy, relikt epoki, w której w showbusinesie były największe pieniądze w historii. Opowieść Stevie Nicks /a może to była Christine McVie/ o tym jak, jadąc do studia kupiła na kartę kredytową Rolls Royce'a, którego następnie koledzy z zespołu rozbili jeżdżąc po parkingu jest jej świetnym podsumowaniem.
Audio

Przedziwne losy zespołu o zupełnie innych początkach, a potem pogmatwane wcale nie najbardziej przez narkotyki, ale personalne trójkąty wewnątrz. Kilkadziesiąt milionów sprzedanych egzemplarzy, ale przede wszystkich ogromny, niedoceniany wpływ na kilka pokoleń muzyków, chociażby taką Courtney Love.Moja grzeszna przyjemność to ich zupełnie inna, późna płyta „Tango in the night”. Spotkałem ich na Brit Awards, kiedy odbierali nagrodę za całokształt twórczości i nawet zrobiłem im zdjęcie. Ostatnio pogodzili się, dogadali i znów graja razem. I to jak.

Zobacz więcej na temat: fleetwood mac
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak