X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia muzyki rozrywkowej: Band On The Run 1

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 13:45
Powszechnie uważana za najwybitniejsze post-Beatlesowskie dzieło McCartneya, nie jest to z pewnością moja ulubiona jego płyta, choć zdecydowanie doceniam jej wartość. Nagrana w ekstremalnych okolicznościach w studio EMI w Lagos w Nigerii. Dzień przed wyjazdem z zespołu odeszło 2 jego członków, studio okazało się być … bez oddzielonej reżyserki, a małżeństwo McCartneyów napadło kilku lokalnych zbirów, zabierając materiały demo do płyty.
Audio

Wystarczy ? A to jeszcze nie wszystko. Przepiękna opowieść Dustina Hoffmana, na którego oczach , na zadany przez niego temat, McCartney napisał jeden z utworów, opowiadających o ostatnich chwilach Picassa. No i niezwykła, celebrycka inaczej sesja okładkowa. Tytułowy utwór do dziś grają na koncertach Foo Fighters, a sam Sir Paul ostatnio ozdabia swe koncerty fantastycznym , finałowym „1985”.Mam te płytę w kilkunastu wersjach. I ciagle mi mało.

Zobacz więcej na temat: Paul McCartney
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak