X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Historia powszechna rock'n'rolla - Eric Clapton 1

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 17:40
Mój pierwszy koncert artysty w katowickim Spodku w roku 1979 ku mojej rozpaczy nie odbył się na znak protestu gitarzysty przeciw pałowaniu widzów przez milicję.”Layla” to jeden z kanonu utworów jednej z najważniejszych dla każdego „ścieżek dźwiękowych życia” - czasów szkoły średniej.
Audio

Wywiad i wspólne zdjęcie kilkanaście lat temu przekonał mnie tylko jak bardzo nie lubi wywiadów. Fantastyczne rozliczanie się Claptona w ostatnich latach z całym życiem i karierą, naprawianie niezałatwionych spraw i wstrząsająca autobiografia, pozwoliły odkryć go na nowo.

Kiedyś miałem jeszcze przed oficjalną premierą w MTV profesjonalna kasetę video z jego kanonicznym nagraniem Unplugged. Buty mi spadły, po latach zresztą nadal spadają. Czekam na film biograficzny, który niewątpliwie ktoś kiedyś zrealizuje – to chyba najbardziej klasyczna opowieść typu „sex,drugs and rock'n'roll” w całej branży.

Zobacz więcej na temat: Eric Clapton