X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Strona 1, strona 2: Electric Light Orchestra - A New World Record 2

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 13:17
W Polsce byli kiedyś chyba bardziej popularni niż u siebie. Niektórzy uważali,że zastąpili Beatlesów i rzeczywiście w chórkach i aranżach brzmieli jak wielka czwórka z okresu Magical Mystery Tour. Zresztą sam Lennon z przekąsem stwierdził,że tak by brzmieli, ale na szczęście się rozpadli.
Audio

Przedziwnym zrządzeniem losu to właśnie ich szef Jeff Lynne wyprodukował po latach „nowe” nagranie Beatlesów, kiedy do archiwalnej taśmy demo Lennona, przekazanej przez Yoko Ono trzej koledzy dograli swoje partie.Wtedy na koncertach można już było zobaczyc tylko zespól o nazwie zdaje się  ELO XX, w którym z oryginalnego składu został najpierw tylko perkusista, a potem już nawet on nie, za to grali z orkiestrą symfoniczną jak do kotleta. Klasyczny album ale szalenia przywiązany do epoki, w której powstał. Jeff Lynne dawno z niej wyrósł, koledzy nigdy.

Szkoda.

Zobacz więcej na temat: electric light orchestra