X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Promują Polskę za granicą

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2013 10:23
Polska Organizacja Turystyczna nagrodziła osoby, które promują Polskę za granicą. Odznaczenia "Złote Logo Polska" otrzymały znane osobistości ze świata polityki, kultury i sportu, a także organizacje, które wpisują się w promowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju.
Promują Polskę za granicą
Foto: flickr/Kancelaria Premiera

Wśród odznaczonych znaleźli się między innymi minister kultury Bogdan Zdrojewski, aktor Daniel Olbrychski, podróżniczka i felietonistka Elżbieta Dzikowska oraz europoseł Platformy Jarosław Wałęsa. Syn byłego prezydenta przyznał, że o Polsce i jej turystycznych zaletach stara się opowiadać za granicą w każdej możliwej sytuacji. Dwa razy Jarosław Wałęsa zaprosił polityków z komisji rybołówstwa na Wybrzeże. Europosłowie z Włoch, Francji i Hiszpanii zwiedzili Trójmiasto. Syn Lecha Wałęsy przyznał, ze byli bardzo zaskoczeni, jakim pięknym miastem jest Gdańsk. A w Sopocie nie mogli się nachwalić piaszczystych plaż nad polskim morzem.

W poprzednich latach Polska Organizacja Turystyczna przyznała "Złote Logo" między innymi minister Elżbiecie Bieńkowskiej, byłemu prezydentowi Lechowi Wałęsie, artystce Urszuli Dudziak i aktorowi Andrzejowi Sewerynowi.

 

IAR