X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Gangnam Style przekroczył limit na YouTube

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2014 18:27
Najpopularniejszy internetowy filmik świata - teledysk do "Gangnam Style" - przekroczył techniczny limit oglądalności portalu YouTube. Administratorzy serwisu musieli więc znieść ograniczenia, by internauci nadal mogli cieszyć swoje oczy i uszy.
Gangnam Style przekroczył limit na YouTube
Foto: flickr/Eva Rinaldi Celebrity and Live Music Photographer

Wykonawcą piosenki jest koreański artysta o pseudonimie Psy. Prosty utwór i surrealistyczne wideo sprawiły, że internauci tłumnie rzucili się do oglądania filmiku. Było to dwa i pół roku temu, ale licznik bije dalej. Właśnie wyczerpał się limit wynikający z komputerowej architektury; było to 2 147 483 647 kliknięć (liczba 10-cyfowa). Szefowie YouTube więc podnieśli limit oglądalności do 9,223,372,036,854,775,808, czyli ponad dziewięciu trylionów.
Firma Google, właściciel YouTube twierdzi, że już wcześniej widziała, iż limit jest na wyczerpaniu, toteż konieczne zmiany wprowadzono z odpowiednim wyprzedzeniem.

IAR