X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Zmiany w ramówce radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 12:11
Zmiany w ramówce radiowej Jedynki. Od poniedziałku 16 maja wystartuje nowe poranne pasmo, które poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen. 
Zmiany w ramówce radiowej Jedynki
Foto: Polskie Radio

"Podwójne espresso" emitowane między 5.00 a 7.00 rano w założeniu ma być audycją, "która w lekkiej formie pomoże słuchaczom dobrze rozpocząć dzień". W planie programu jest między innymi przegląd prasy, słuchacze będą mogli też zamówić budzenie u prowadzących. Nie zabraknie "Radia Kierowców", serwisów informacyjnych i prognozy pogody. "Chcemy pomóc słuchaczom rozpocząć dzień z uśmiechem. Osobowość gospodarzy porannego pasma, ich pogoda ducha i dużo pogodnej muzyki z pewnością to ułatwią" - powiedział dyrektor radiowej Jedynki, Rafał Porzeziński.

Z anteny znikną "Poranne rozmaitości", emitowane dotychczas między 5.00 a 6.00, a Redakcja Rolna zagospodaruje zarezerwowany dla siebie czas w magazynie "W samo południe" oraz w paśmie gospodarczym.

"Sygnały Dnia" będą teraz nadawane między 7.00 a 9.00. Od poniedziałku do czwartku audycję będą prowadzić Piotr Gociek i Daniel Wydrych, w piątek Wojciech Dąbrowski i Daniel Wydrych, a w sobotę Krzysztof Grzesiowski i Wiesław Molak. Michał Rachoń i Zuzanna Dąbrowska, dotychczasowi współgospodarze poranków, poprowadzą od czerwca nowe programy popołudniowe.

Od najbliższego poniedziałku w godzinach 22.30 - 3.00 radiowa Jedynka będzie nadawać nowe pasmo "Noce z reportażem". Wśród gości Wiesława Molaka będą m.in. autorzy i bohaterowie reportaży, a telefonicznie - także słuchacze.
"Jest sprawa", czyli reportaż interwencyjny Mariusza Pieśniewskiego realizowany przez Jedynkę we współpracy z "Super Expressem" będzie nadal nadawany w każdy piątek o godz. 15.00.

Od 15 maja z Jedynką rozstaje się Janusz Weiss, a jego miejsce w paśmie ekonomicznym zajmie Mariusz Gzyl.

IAR