X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Jarosław Kaczyński: zrównoważony rozwój priorytetem

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2017 19:42
Prezes PiS Jarosław Kaczyński podkreśla, że koncepcja zrównoważonego rozwoju Polski jest priorytetem dla partii rządzącej. W Strachocinie niedaleko Sanoka na Podkarpaciu odbyło się wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.
J. Kaczyński: zrównoważony rozwój priorytetem
J. Kaczyński: zrównoważony rozwój priorytetem Foto: PAP/Aleksander Koźmiński

Jarosław Kaczyński mówił, że zrównoważony rozwój kraju ma dwa wymiary - zarówno ogólnopolski, dotyczący wyrównywania różnic między regionami, jak i wewnętrzny - w ramach poszczególnych województw.

"Chcemy, by Polacy mogli żyć z szansami (...) w każdym miejscu w Polsce. Nie chcemy, żeby jakikolwiek region czy jakiekolwiek miasto się wyludniało, nie zależy nam na koncentracji rozwoju siły gospodarczej i pomyślności obywateli w kilku miejscach w Polsce. Chcemy, by Polacy byli narodem, który jest spójny, między innymi dlatego, że ma takie realne, równe prawa" - oświadczył prezes formacji rządzącej. 

W Strachocinie parlamentarzyści PiS dyskutowali o bieżącej sytuacji politycznej, a także o problemach Podkarpacia. Jak mówiła w TVP Info rzeczniczka partii Beata Mazurek, przedmiotem rozmów była między innymi budowa drogi S19 i nowych przejść granicznych z Ukrainą. Posłowie PiS dyskutowali też o odbudowie podkarpackiego przemysłu gazowo-naftowego oraz wzmocnieniu turystyki i rolnictwa.

IAR

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.