X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Kreatywna Polska w obronie twórczości

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 13:44
Twórcy powołali ruch o nazwie Kreatywna Polska. Ma działać w obronie praw autorskich, a także na rzecz poprawienia warunków rozwoju kultury.
Kreatywna Polska
Kreatywna PolskaFoto: PAP/fot.Jakub Kamiński

Kreatywną Polskę powołali przedstawiciele organizacji zrzeszających twórców, wydawców i producentów.  Działalność  jednak ruch chce rozpocząć od podpisania z rządem Paktu dla Twórczości i Innowacyjności, który wyeliminuje przede wszystkim kradzież intelektualną powiedział przewodniczący Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych Zbigniew Benbenek.

Stowarzyszenie Kreatywna Polska ma działać w porozumieniu z innymi organizacjami, również zagranicznymi .   Twórcy zapowiedzieli też zwołanie I kongresu Kreatywnej Polski do którego ma dojść za rok. Chcą m.in wypracować zmiany w edukacji najmłodszych aby następne pokolenia były pokoleniami obywateli wolnych i twórczych.
IAR

Zobacz więcej na temat: IAR