X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Festiwal w Cannes

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2013 10:36
W Cannes zainaugurowano 66. festiwal. Na otwarcie widzowie obejrzeli pozakonkursowy film „Wielki Gatsby" z Leonardo DiCaprio w roli tytułowej.
Festiwal w Cannes
Festiwal w CannesFoto: PAP/ EPA/ fot. IAN LANGSDON

 W strugach deszczu nie zmywającego uśmiechów z oblicz aktorek i aktorów znanych z pierwszych stron gazet, gwiazdy kina przeszły po czerwonym dywanie do Pałacu Festiwalowego. Legendarną imprezę otworzyła Audrey Tautou, czyli „Amelia z Montemartre'u", która „wpłynęła" na scenę w olśniewającej białej kreacji.
Kilkuminutową owacją na stojąco powitano wielkiego maga srebrnego ekranu, wyraźnie wzruszonego takim przyjęciem autora „Indiany Jonesa" i wielu filmów jakie na stałe zapisały się w historii kina - Stevena Spielberga, przewodniczącego jury mającego oceniać dwadzieścia filmów ubiegających się o prestiżową Złotą Palmę. W gronie „sprawiedliwych" kinematografii znalazła się między innymi czarująca urodą i uśmiechem Nicole Kidman, japo¨˝ska reżyserka Naomi Kawase i austriacki aktor Christoph Waltz.

 

IAR/Marek Brzeziński z Paryża

Zobacz więcej na temat: IAR