X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Ławrow: NATO działa destrukcyjnie na Europę

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2017 10:05
Moskwa ocenia działania NATO jako prowokacje, które destabilizują sytuację w Europie. Mówił o tym w wywiadzie dla dziennika „Izwiestia” szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. Rosyjski minister podkreślił, że jego kraj jest zaniepokojony wzmacnianiem sił Sojuszu Północnoatlantyckiego: w Polsce, w krajach bałtyckich, a także w Rumunii i Bułgarii.
Ławrow: NATO działa destrukcyjnie na Europę
Foto: IAR

Według Siergieja Ławrowa, Rosja szczególną uwagę zwraca na rozbudowę w Europie elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej. -„Prowadzone przez Sojusz działania w regionach graniczących z Rosją mają charakter destabilizujący i prowokacyjny” - stwierdził szef rosyjskiej dyplomacji. -„To między innymi rozwijanie dodatkowych kontyngentów wojskowych w Polsce i krajach bałtyckich” - oświadczył Ławrow.

Rosyjski minister spraw zagranicznych dodał, że Moskwę niepokoją również rozmowy prowadzone w sprawie podjęcia podobnych działań w Bułgarii i Rumunii, a także realizowane przez kraje członkowskie NATO wewnętrzne plany modernizacji armii i rozbudowy infrastruktury wojskowej.

-„Przyjęty przez NATO kurs na powstrzymywanie Rosji, włączając jednostronną decyzję o zamrożeniu współpracy, zarówno cywilnej jak i wojskowej, prowadzi do braku zaufania i zakłócenia dotychczasowej równowagi sił na kontynencie europejskim” - wyraził opinię Siergiej Ławrow. Rosyjski minister zapewnił czytelników gazety „Izwiestia”, że władze Rosji podejmują odpowiednie działania dla obrony swoich granic i neutralizacji zagrożeń.


IAR/Maciej Jastrzębski/Moskwa

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.