X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Informacyjna Agencja Radiowa

Karczewski: niebawem korytarz humanitarny dla potrzebujących

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 11:36
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski powiedział, że rozważany jest scenariusz uruchomienia w Polsce korytarza humanitarnego dla osób które tego potrzebują. Pytany, kiedy to może nastąpić, powiedział, że "niebawem". "Myślimy o tym, aby korytarze humanitarne uruchomić dla osób, które wymagają humanitarnej opieki i wsparcia" - powiedział marszałek

O tym, że Polska rozważa możliwość uruchomienia humanitarnego korytarza mówił wczoraj w Sopocie minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Wcześniej w wywiadzie udzielonym niemieckiemu dziennikowi "Die Welt" szef polskiej dyplomacji powiedział, że Polska rozważa wydawanie wiz humanitarnych dla rannych, ofiar działań wojennych. Ma to na celu umożliwić legalny wjazd do Polski i leczenie w polskich szpitalach. Takie wizy miałyby obowiązywać przez rok.

Z kolei rzecznik rządu Rafał Bochenek pytany o słowa Witolda Waszczykowskiego powiedział wczoraj, że rząd nie zmienił stanowiska "jeśli chodzi o politykę migracyjną polskiego rządu i pomoc osobom poszkodowanym w wyniku konfliktu syryjskiego". Rzecznik zaznaczył, że rząd dalej popiera niesienie pomocy, ale "na miejscu", gdzie - jak stwierdził - jest ona najskuteczniejsza.

IAR       

Zachęcamy do śledzenia nas na Twitterze. Więcej i najwięcej wiadomości IAR po wykupieniu dostępu do serwisu.