X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs im. Moniuszki. Long Long laureatem Nagrody Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2019 23:36
W ramach 10. Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki Polskie Radio przyznało nagrodę za najlepsze wykonanie arii z orkiestrą.
Long Long
Long LongFoto: mat. promocyjne/Archiwum Konkursu Moniuszkowskiego

Nagrodę Polskiego Radia – nagranie z Polską Orkiestrą Radiową za najlepsze wykonanie arii z orkiestrą podczas 10. Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki - otrzymał Long Long, tenor (Chiny).


zdj. il.

Nagrodę wręczyli: prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski oraz dyrektor Programu 2 Polskiego Radia Małgorzata Małaszko-Stasiewicz.

***

Long Long urodził się w 1991 roku. Jest zwycięzcą Grand Prix de l’Opéra w Bukareszcie (2016), Concorso Internazionale Voci Verdiane w Busseto (2017), a także finalistą Operaliów (2018). Jest członkiem Studia Operowego Bayerische Staatsoper w Monachium. Występował m.in. w ramach Festiwalu Maggio Musicale Fiorentino, a w sezonie 2019/2020 rozpocznie współpracę z Operą w Hanowerze, gdzie będzie wykonywał m.in. partie Rodolfa i Tamina. 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak