X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odkryj enigmę, wygraj płytę na lato

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2019 13:57
Od 17 czerwca w popołudniowym paśmie "Koncerty z enigmą" rusza letni Dwójkowy konkurs, w którym można wygrać cenne płyty.
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock/Gussar Tatyana

Konkurs będzie odbywał się w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) w godz. 13.00-15.00. W audycji "Koncerty z enigmą" nastąpi prezentacja tytułowej "enigmy" (może nią być bohater płyty lub koncertu, kompozytor, wykonawca, postać związana z tytułem przedstawianego utworu bądź historią jego powstania).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie przesyłają odpowiedź na postawione w audycji pytanie z krótką, osobistą refleksją dotyczącą "enigmy" pod numer telefonu 71211 (koszt: 1,23 zł. brutto za wysłanie wiadomości). Odpowiedź należy poprzedzić prefiksem "enigma." ("enigma.odpowiedź"). SMS powinien mieć do 160 znaków.

Zwycięzcami konkursu danego dnia są osoby, których odpowiedź została najwyżej oceniona przez jury konkursu. Dokonując oceny jury weźmie pod uwagę oryginalność, pomysłowość, wartość artystyczną tekstu.

Regulamin konkursu "Płyta na lato">>>

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak