X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Album znaleziony w roku 1944. Szukamy krewnych osób ze zdjęć

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 18:29
Ten album został odnaleziony w Warszawie, w październiku 1944 roku na bruku ulicy Długiej, w pobliżu skrzyżowania z Miodową. Może Państwo pomogą nam ustalić, do kogo należał.
Zdjęcia z albumu odnalezionego w Warszawie w roku 1944
Zdjęcia z albumu odnalezionego w Warszawie w roku 1944Foto: PR2

Z pewnością zgubił go ktoś z mieszkańców okolicznych domów, gdy po Powstaniu Niemcy wypędzali ludność cywilną ze zrujnowanego miasta. Chcemy dotrzeć do tej rodziny i oddać jej tę wyjątkową pamiątkę. Czy uda nam się odszukać kogoś z krewnych? Może odnajdą Państwo na tych zdjęciach bliską osobę, znajomą twarz albo sytuację? Chcielibyśmy, żeby ten album i zdjęcia trafiły do swojej rodziny.

Osoby dysponujące informacjami na temat albumu prosimy o kontakt mailowy (Andrzej.Zielinski@polskieradio.pl) lub telefoniczny: +48 735 993 708.


x
x x

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak