X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O licytacji internetowej

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 12:56
Specjalnie na potrzeby naszej akcji przygotowaliśmy unikalne przedmioty: wysokiej jakości pióra firmy Duke z wygrawerowanymi autografami dwóch wybitnych pianistów – Charlesa Richarda-Hamelina i Leszka Możdżera. Licytując niepowtarzalny prezent, można było pomóc podopiecznym Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach.
Audio

50 wyjątkowych piór firmy DUKE z wygrawerowanymi autografami dwóch wybitnych pianistów – Charlesa Richarda-Hamelina, jednego z laureatów ubiegłorocznego 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina oraz kompozytora i pianisty łączącego jazz z muzyką klasyczną Leszka Możdżera.

Te unikatowe przedmioty można było zdobyć w dwóch internetowych licytacjach Dwójki. W każdej zwyciężyło 25 osób, które w momencie zakończenia aukcji zadeklarowały najwyższe kwoty.

Pióro z podpisem Charlesa Richarda-Hamelina Pióro z podpisem Charlesa Richarda-Hamelina

Aby wziąć udział w licytacji, wystarczyło zarejestrować się na stronie kulturapomaga.polskieradio.pl, a następnie po zalogowaniu wybrać aukcję i w odpowiednim miejscu podać deklarowaną kwotę.
Licytacja trwała od piątku 20 maja od godziny 9:00 do poniedziałku 20 czerwca do 23:59.

Szczegóły w regulaminie licytacji internetowej

Wyniki zostaną zaprezentowane na stronie kulturapomaga.polskieradio.pl oraz na antenie Programu 2 Polskiego Radia.


Pióro z podpisem Leszka Możdżera Pióro z podpisem Leszka Możdżera

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak