O licytacji internetowej

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 12:56
Specjalnie na potrzeby naszej akcji przygotowaliśmy unikalne przedmioty: wysokiej jakości pióra firmy Duke z wygrawerowanymi autografami dwóch wybitnych pianistów – Charlesa Richarda-Hamelina i Leszka Możdżera. Licytując niepowtarzalny prezent, można było pomóc podopiecznym Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach.

50 wyjątkowych piór firmy DUKE z wygrawerowanymi autografami dwóch wybitnych pianistów – Charlesa Richarda-Hamelina, jednego z laureatów ubiegłorocznego 17. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina oraz kompozytora i pianisty łączącego jazz z muzyką klasyczną Leszka Możdżera.

Te unikatowe przedmioty można było zdobyć w dwóch internetowych licytacjach Dwójki. W każdej zwyciężyło 25 osób, które w momencie zakończenia aukcji zadeklarowały najwyższe kwoty.

Pióro z podpisem Charlesa Richarda-Hamelina Pióro z podpisem Charlesa Richarda-Hamelina

Aby wziąć udział w licytacji, wystarczyło zarejestrować się na stronie kulturapomaga.polskieradio.pl, a następnie po zalogowaniu wybrać aukcję i w odpowiednim miejscu podać deklarowaną kwotę.
Licytacja trwała od piątku 20 maja od godziny 9:00 do poniedziałku 20 czerwca do 23:59.

Szczegóły w regulaminie licytacji internetowej

Wyniki zostaną zaprezentowane na stronie kulturapomaga.polskieradio.pl oraz na antenie Programu 2 Polskiego Radia.


Pióro z podpisem Leszka Możdżera Pióro z podpisem Leszka Możdżera