X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Bariera dźwięku. Przewodnik po muzyce współczesnej

Section07
O audycji

To nie jest audycja dla specjalistów. To przewodnik po muzyce współczesnej.

Przewodniki są dla ciekawych. Nie chcemy przekonywać przekonanych; staramy się tłumaczyć, objaśniać, poszerzać horyzonty – także własne. Pytamy o nową muzykę tych, którzy ją znają, słuchają jej, interesują się nią. Czy potrafią dzielić się swoją fascynacją? Czy umieją wytłumaczyć, czemu tak bardzo tę muzykę kochają? Za co ją cenią? Czemu jest dla nich tak ważna? Sprawdzamy to.

Gustów, przekonań i estetycznych zasad jest wiele. Współczesna kultura cieszy się swoją różnorodnością. Zachęca do przekraczania barier, do poznawania innego. Nowa muzyka też jest różnorodna. Mówi o świecie, w którym żyjemy. To wystarczający powód, żeby ją poznawać.
Zaprasza Adam Suprynowicz.

Prowadzący