X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pocztówka z wakacji". Graj o książki

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 12:00
W "Poranku Dwójki" mamy dla Państwa nowy letni konkurs. Wystarczy słuchać audycji i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie. Tym razem nagrodami są książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Nagrodami w konkursie są książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka.
Nagrodami w konkursie są książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka.Foto: PR

Konkurs rozgrywany jest od poniedziałku do piątku  w dniach od 17 czerwca do 14 września 2019 roku W godz. 9.00-10.00 zostanie zaprezentowany rebus dźwiękowy. Zadaniem słuchaczy jest wykonanie połączenia telefonicznego (na numer telefonu 22 645 22 22) i udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadany wcześniej rebus dźwiękowy. Wygrywa osoba, która dodzwoni się jako pierwsza i udzieli poprawnej odpowiedzi. 

Nagrodami są książki Wydawnictwa Prószyński i S-ka: "Tajemnicze życie oceanów" Roberta Hofrichtera, "Krafftówna w krainie czarów". Barbara Krafftówna w rozmowie z Remigiuszem Grzelą, "Kołysanka" Krystyny Januszewskiej.

Regulamin konkursu "Pocztówka z wakacji" >>>


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak