X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rytm, improwizacja i latynoamerykańskie korzenie

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 14:31
Od poniedziałku (19.08) "Płytą Tygodnia" w "Poranku Dwójki" będzie najnowszy, sensacyjny album pianisty Chicka Corei i jego zespołu Spanish Heart Band, zatytułowany "Antidote".
Okładka płyty
Okładka płytyFoto: mat. promocyjne

Tytuł wieloznaczny – może być rozumiany jako remedium na zaawansowany wiek 78-letniego artysty, albo odpowiedź na komplikacje stylistyczne współczesnej sceny jazzu. Przekaz Corei jest jasny i czytelny – rytm, improwizacja i korzenie latynoamerykańskie, które od zawsze manifestował, także w swoich sztandarowych kompozycjach. Grupa Spanish Heart Band składa się z muzyków pochodzących z Kuby, Wenezueli, Hiszpanii i USA, wśród nich basista Carlitos del Puerto, trębacz Michael Rodriguez i perkusista Marcus Gilmore. W repertuarze m.in. utwory z płyt „My Spanish Heart” i „Touchstone” oraz kompozycje całkiem nowe. W partiach wokalnych Ruben Blades, Maria Bianca oraz żona pianisty, która brała przed laty udział w nagraniach jego wcześniejszych płyt, Gayle Moran Corea. 

Album do wygrania w "Poranku Dwójki" od poniedziałku do piątku (19.08-23.08) o godz. 8.00.

Aby zdobyć ten album, należy podczas audycji wysłać SMS na numer: 71211 z wpisanym w treści hasłem "Płyta tygodnia", swoim imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem. Koszt jednego SMS-a to 1,23 zł z VAT.


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak