X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przedsionek Raju 2018

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 18:41
Dwójka zaprasza w dniach 26 lipca-12 sierpnia 2018 na 7. cykl koncertów, które odbędą się na Ziemi Lubuskiej, Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce.
Plakat festiwalu
Plakat festiwaluFoto: mat. prasowe

"Przedsionek Raju" to codzienne i niezbyt szybkie przemieszczanie się wzdłuż i wszerz Ziemi Lubuskiej oraz Dolnego Śląska i Wielkopolski. Pozornie monotonne i męczące, a w rzeczywistości wyjątkowo inspirujące, jeśli tylko ktoś chce się tej inspiracji poddać. My chcemy i dlatego, coraz częściej zdarza się, że zamiast najszybszych tras wybieramy te nieco dłuższe i wolniejsze. Kilkanaście minut nas nie zbawi, a jadąc wolniej i spokojniej zobaczymy może coś, co nas zachwyci, a my w tym zachwycie będziemy trwać kilkadziesiąt sekund dłużej. Przez kilka tygodni nazbiera się kilka godzin czasu, który coś może nam wyjaśni i pozwoli, by Wam to w interesujący sposób przekazać.

W tym roku będziemy opowiadać przede wszystkim o muzyce Antonio Vivaldiego, który co prawda w tych stronach nigdy nie był, ale miał tutaj ambasadora w osobie swego ulubionego ucznia Johanna Georga Pisendla. Obok muzyki barokowej w programach koncertów pojawi się, jak zwykle muzyka średniowieczna i renesansowa.

Tegorocznymi podróżnikami będą orkiestra Green Kore, kierowana przez Joannę Boślak-Górniok, duńska skrzypaczka Jesenka Balic Zunic, polski lutnista mieszkający w Bazylei Michał Gondko, katalońska śpiewaczka Clara Brunet Vila oraz argentyński mistrz tanga i organetto Roger Helou.

Zapraszamy na kilkadziesiąt koncertów i rekomendujemy docieranie na nie bez jakiegokolwiek pośpiechu.

Cezary Zych/mat. prasowe/mko

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak