Program e-Bank Talentów

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2020 14:23
E-Bank Talentów to pionierski program stypendialny mający na celu pomoc wybitnie uzdolnionej młodzieży z całej Polski, od 12 do 21 roku życia. Zgłoszenie oraz udział w programie są darmowe.
plakat
plakatFoto: mat. promocyjne

E-Bank Talentów to pierwszy tego typu program w Polsce. Jego celem i misją jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery. Udział w zajęciach e-Banku Talentów stwarza możliwość nawiązania kontaktu z artystami o międzynarodowej renomie oraz udziału w e-zajęciach z zakresu m.in. podstaw komunikacji medialnej oraz budowania marki własnej.

Poprzez swoją działalność Fundacja dąży do wyrównania szans społecznych wyróżniającej się pod względem umiejętności muzycznych młodzieży. Program skierowany jest do wybitnie utalentowanej młodzieży w wieku od 13 do 21 roku życia z całej Polski. Udział w programie jest darmowy.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Master Art. Wśród wykładowców są m.in. prof. Agata Szymczewska, prof. Tomasz Strahl, prof. Klaudiusz Baran, prof. Jakub Jakowicz i prof. Jakub Wawrowski.

Program został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach akcji „Kultura w sieci”. Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym programu jest Jakub Dubik, należący do grona najzdolniejszych wiolonczelistów młodej generacji w Polsce.

***

Mat. prasowe

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak