Wojciech Brzoska: literacko i muzycznie – czwarta odsłona Przestrzeni Słowa!

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2021 15:39
Gościem spotkania będzie poeta i wokalista Wojciech Brzoska, który w ogrodowej mediatecznej przestrzeni wystąpi w podwójnej roli: literata i muzyka.
Plakat
PlakatFoto: materiały promocyjne

18 maja 2021 o godz. 18.00 w Ogrodzie Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11) w Sosnowcu odbędzie się literacko-muzyczne wydarzenie pt. "Plejady i rozstania" odbywające się w ramach cyklicznego przedsięwzięcia artystycznego Przestrzeń Słowa.

W pierwszej części wydarzenia rozmowa z poetą, którą poprowadzi Bartłomiej Majzel. Chwilę później Wojciech Brzoska stanie przy mikrofonie, aby wykonywać swoje wiersze w towarzystwie znakomitego zespołu Brzoska/Marciniak/Markiewicz, w skład którego wchodzą doskonali muzycy – trębacz Marcin Cozer Markiewicz (lider legendarnego zespołu reggae Konopians) oraz jeden z najbardziej kreatywnych gitarzystów młodego pokolenia Łukasz Marciniak. 

Spotkaniu towarzyszy promocja tomów poetyckich Wojciecha Brzoski "Ucho środkowe" (2020) oraz "Plejady" (2021)

Wstęp na spotkanie możliwy będzie tylko z bezpłatną wejściówką (50 wejściówek do odbioru w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki – poziom I, w godz. otwarcia placówki). Jedna osoba może pobrać maksymalnie 2 wejściówki. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczalne są rezerwacje telefoniczne wejściówek (nr tel. 574 480 779).