Maja Kleszcz i Wojtek Krzak na "Domówce z Dwójką".

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2020 20:29
- To będzie zbiór wielu utworów dla nas ważnych. Wybraliśmy piosenki poetyckie i takie, które będą odpowiadały tej kameralnej atmosferze - mówiła Maja Kleszcz. Artystka, wraz z Wojtkiem Krzakiem, otwiera wyjątkowy cykl koncertów w Dwójce. Będzie można ich usłyszeć już w najbliższą sobotę 18 kwietnia o godz. 19.00 na antenie, stronie internetowej oraz Facebooku Dwójki.
Audio
  • Maja Kleszcz o swoim koncercie w cyklu "Domówka z Dwójką" (Wybieram Dwójkę)
Domówka z Dwójką
"Domówka z Dwójką"Foto: PR2

Maja Kleszcz 1200.JPG
"Domówka z Dwójką". Maja Kleszcz: koncert w domu jest intymny

Trzydziestominutowe występy polskich artystów będą nie tylko świadectwem czasów, w których przyszło nam żyć, ale i dowodem na nierozerwalną więź łączącą Twórców ze Słuchaczami. Okoliczności tylko ją wzmacniają. Koncerty wprawdzie bez burzy braw i owacji na stojąco, ale za to niezwykle bliskie, intymne, spontaniczne.

Czego posłuchamy podczas półgodzinnego koncertu w domu Mai Kleszcz i Wojtka Krzaka? - Będą dwa utwory do tekstów Agnieszki Osieckiej, dwa do tekstów Bogdana Loebla, cover do tekstu Przerwy-Tetmajera. To taki koncert na emocjach - opowiadała wokalistka.

"Domówka z Dwójką" u Mai Kleszcz i Wojtka Krzaka już w najbliższą sobotę 18 kwietnia o godz. 19.00 na antenie, stronie internetowej oraz Facebooku Dwójki.