X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Olga Mickiewicz i Ewa Michałowska nagrodzone w XX Ogólnopolskim Konkursie Radiowym "Strażacy ochotnicy - nie tylko gaszą"

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2018 15:11
Olga Mickiewicz otrzymała III nagrodę konkursu, a Ewa Michałowska nagrodę specjalną MSWiA.
Audio

W Warszawie rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Radiowy "Strażacy Ochotnicy nie tylko gaszą", który już od 20 lat organizowany jest przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej wspólnie z Polskim Radiem. Celem konkursu jest pokazanie różnorodnej działalności 700-tysięcznej rzeszy strażaków ochotników.

Na 20 edycję tego wydarzenia nadesłano 41 audycji i reportaży 28 reporterów z 13 rozgłośni radiowych. 

Nagrodzone reportaże naszych koleżanek to:

"Strażak" - reportaż Olgi Mickiewicz
W podwarszawskiej miejscowości Bielawa działa ochotnicza straż pożarna. Trzy lata temu doszło tam do tragicznego wypadku. Niedawno zapadł kontrowersyjny wyrok. Zasłużony strażak prawdopodobnie będzie musiał iść do więzienia.

"Zwykli niezwykli" - reportaż Ewy Michałowskiej przy współpracy Wiesława Paszty
Do Ochotniczej Straży Pożarnej wstępują z różnych powodów. Najczęściej jest to tradycja rodzinna. Kiedy tylko usłyszą dźwięk syreny, bezzwłocznie biegną na ratunek. Nie zawsze jest to pożar...
Pomagają przy wypadkach samochodowych i w czasie klęsk żywiołowych, jak np. w czasie nawałnicy w okolicy Chojnic. Nierzadko narażają własne życie. Ludzie mówią, że zawsze można na nich liczyć.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak