X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Antoni Rokicki z nagrodą „Nadzieja mediów”

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 15:28
Wczoraj podczas gali zamknięcia III Festiwalu Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego w Izabelinie przyznano nagrodę „Nadzieja mediów”. Otrzymał ją nasz redakcyjny kolega - Antoni Rokicki.
Audio

Festiwal Natura Kultura Media im. Ryszarda Kapuścińskiego organizuje Fundacja Centrum Badań im. Ryszarda Kapuścińskiego, Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, gmina Izabelin, Centrum Kultury Izabelin oraz Kampinoski Park Narodowy. Tegoroczna edycja festiwalu trwała cztery dni, podczas których odbyły się liczne spotkania autorskie z reportażystami oraz dokumentalistami z Polski i zagranicy. Tradycją festiwalu jest przyznawanie młodym dziennikarzom nagrody „Nadzieja mediów”.


Antoni Rokicki ze Studia Reportażu i Dokumentu PR jest zeszłorocznym absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku jest to już jego druga nagroda. W marcu otrzymał Nagrodę Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka w kategorii Debiut publicystyczny roku za reportaż radiowy „Rodzeństwo”, wyemitowany w Programie Pierwszym.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak