Reportaż

Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 03:00
Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nagrodę VII edycji konkursu o Grand Prix KRRiT otrzymały: Anna Sekudewicz i Anna Dudzińska z Radia Katowice.
Audio

VII Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji otrzymały Anna Sekudewicz i Anna Dudzińska z Radia Katowice za reportaż pt. "Zło czai się na dole". Jury doceniło w nagrodzonej audycji: "kompleksowy, wnikliwy i aktualny obraz sytuacji w górnictwie, portretujący zarówno jednostkę jak i całą społeczność górniczą, oraz perfekcyjną realizację".

Do VII edycji konkursu Grand Prix Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zgłoszono 21 reportaży i dokumentów radiowych z 13 rozgłośni radia publicznego oraz 5 producentów niezależnych.

Audycja Jolanty Krysowatej z Radia Wrocław pt. "Osieroceni" przekraczała regulaminowy czas, dlatego nie zakwalifikowała się do konkursu. Jednak jury "uznając jej ogromne walory poznawcze, przedstawienie nieznanych zdarzeń z historii Polski doskonale dziennikarsko udokumentowanych, nominowało ją do słuchania podczas Seminarium Reportażu w Kazimierzu".

 

 

(12-11-2003)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak