X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Ogłoszenie XII edycji konkursu MELCHIORY

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2016 15:49
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia już po raz 12. organizuje Ogólnopolski Konkurs Reportażystów „Melchiory”, odwołujący się do najlepszych tradycji polskiego reportażu oraz postaci i dorobku Melchiora Wańkowicza.
Audio

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy, Reportażyści

Po jedenastu latach od ogłoszenia I Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów MELCHIORY pora na nową  jego odsłonę. 

Zmieniamy formułę Konkursu. Od tego roku MELCHIORY adresujemy tylko do reportażystów radiowych.

Główną nagrodą Konkursu pozostaje tytuł Radiowego Reportażysty Roku z nagrodą w wysokości 20 tysięcy złotych i statuetką MELCHIORA.

Kolejna zmiana dotyczy kategorii Premiera Roku. Przyznane będą równorzędne nagrody, jedna za reportaż a druga za dokument radiowy. Z ogromną przyjemnością informuję, że zmianie ulega także wysokość tych nagród i to aż o 100 procent! Zwycięzcy otrzymają po 10 tysięcy złotych i statuetki tzw. Srebrnego Melchiora.

Na prace konkursowe czekamy do 21 kwietnia br.

Czekamy także na zgłoszenia kandydatur do tytułu Reportażysty Roku 2016. Zgodnie z regulaminem kandydatury zgłaszają: wszystkie Programy Polskiego Radia, Studio Reportażu i Dokumentu PR, rozgłośnie regionalne i jurorzy powołani przez Zarząd Polskiego Radia. Nie sugerujmy się miejscem pracy kandydata. Wybierajmy najlepszego wśród reportażystów z całego kraju.

Skład jury Konkursu oraz datę Gali Reportażystów MELCHIORY -  podczas, której  ogłoszony zostanie  werdykt -  podamy w terminie późniejszym.

Reportażystom życzę twórczej energii a wszystkim, którzy będą wybierać kandydatury do tytułu Reportażysty Roku trafnych decyzji.


Irena Piłatowska-Mądry

Redaktor Naczelny

Studia Reportażu i Dokumentu

Polskiego Radia SA

Regulamin MELCHIORY.doc

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA-PREMIERA ROKU 2016.doc

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA-RADIOWY REPORTAZYSTA ROKU 2016.doc

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak