Logo Polskiego Radia
Polskie Radio
Agnieszka Walewicz 13.09.2012

Zapraszamy do udziału w konkursach na reportaże i dokumenty radiowe!

Studio Reportażu i Dokumentu PR zaprasza wszystkich reportażystów radiowych do udziału w kolejnych edycjach konkursów o Grand Prix KRRiT, o Grand Prix Prezesa Polskiego Radia i konkursie stypendialnym im. Jacka Stwory
Zapraszamy do udziału w konkursach na reportaże i dokumenty radiowe

SZANOWNI PAŃSTWO,

KOLEŻANKI I KOLEDZY REPORTAŻYŚCI

Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że odbędzie się nie tylko XVIII  edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory , ale także XIV Konkurs o Grand Prix KRRiT a nawet III Konkurs o Grand Prix Prezesa Polskiego Radia. Przy czym Grand Prix KRRiT jury przyzna za najlepszy reportaż a Grand Prix Prezesa Polskiego Radia za najlepszą audycję dokumentalną. Regulaminy konkursów wraz z kartami zgłoszeniowymi przesyłamy w załącznikach. Nagrody w obu tych konkursach są jednakowej wysokości i wynoszą 12 tysięcy złotych. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Ogólnopolskiego Seminarium Reportażu, które  odbędzie się w gmachu Polskiego Radia przy Alejach Niepodległości 77/85 i potrwa trzy  dni tj. od 06 – 08 listopada br.

Sekretarzem trzech konkursów będzie Agnieszka Walewicz i do niej proszę kierować zarówno prace konkursowe jak i zgłoszenia uczestnictwa w Seminarium.  Prace konkursowe proszę wysyłać pod adres Studia Reportażu i Dokumentu: Myśliwiecka 3/5/7 00 – 977 Warszawa z dopiskiem: Grand Prix – reportaż, Grand Prix – dokument lub Stwora. Adres do korespondencji: agnieszka.walewicz@polskieradio.pl , kontakt telefoniczny 22 645 9737.

Termin nadsyłania prac (w pięciu egzemplarzach na płytach cd) upływa z dniem 03. 10. 2012. (decyduje data stempla pocztowego).

Gorąco zapraszam do udziału w konkursach i seminarium.

Do zobaczenia w Warszawie!

Irena Piłatowska


 

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe