Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Izabela Zabłocka 13.06.2018

JAKUB TARKA GOŚCIEM "SPOTKANIA Z REPORTAŻEM"

Studio Reportażu i Dokumentu zaprasza na „Spotkanie z Reportażem Radiowym” w programie m.in. rezentacja reportażu „Człowiek do wszystkiego” Jakuba Tarki.
Jakub TarkaJakub Tarkaarchiwum SRiD

Jakub Tarka związany jest z Polskim Radiem od 1997 roku, czyli od dziesiątego roku życia. Przez siedem lat współprowadził, a potem także redagował audycje dla dzieci i młodzieży ("RdC najmłodszym słuchaczom", "Dobranocka", "Pora dla juniora") w warszawskim Radiu dla Ciebie (na początku u boku Małgorzaty Kron, później z Marią Żabicką). Do dziś wspomina ten czas jako najpiękniejszą przygodę życia. Przygodę, która po studiach filologicznych poczęła się na nowo w bardzo przyjaznej redakcji, pośród mądrych, wartościowych ludzi - w Studiu Reportażu 
i Dokumentu Polskiego Radia.

Autor jest wielokrotnym finalistą Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory za reportaże: „Polcia”, „Coś ze mnie coś z nich”, "W słońcu Zbyszka”.

Reportaż pt. "Człowiek do wszystkiego"

Marek Gaszyński jest twórcą ok. 150 piosenek, z których wiele stało się przebojami. Pisze książki o muzyce i kryminały, organizuje imprezy jazzowe. Jest człowiekiem renesansu, człowiekiem do wszystkiego. Dziennikarz, pisarz, znawca historii polskiej piosenki obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia pracy zawodowej.

_______________________________

Spotkanie poprowadzi: Irena Piłatowska, a oprawę muzyczną zapewni: Marek Majewski (śpiew i gitara).

Czwartek, 14.06.2018, godzina 18.00, Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta 22/24. 


Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe