X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

Spotkanie z Reportażem - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2011 10:15
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta 22/24 w Warszawie, poniedziałek 24 października 2011, godzina 18.00. Grażyna Wielowieyska gościem „Spotkania z Reportażem”
Audio

 

Podczas poniedziałkowego „Spotkania z Reportażem”, 24 października o godz. 18.00, gościem specjalnym Studia Reportażu i Dokumentu będzie Grażyna Wielowieyska ze Studia Reportażu i Dokumentu PR

W programie wieczoru znajdzie się m.in. prezentacja reportażu pt. „Na jagody”.

Bohaterka treportażu mając 18 lat marzyła, że zostanie fryzjerką, będzie miała własny zakład w Moskwie. Po wakacjach miała  rozpocząć szkołę, ale poszła sprzedawać jagody na targ i wszystko potoczyło się inaczej… Na targowisku podszedł  do niej mężczyzna i  powiedział, że kupi  dwa wiadra jagód, ale ich nie weźmie. Chce, by w zamian spotkała się z nim w kawiarni. Mężczyzna był Polakiem, biznesmenem z Sopotu. Z romansu wyszła wielka miłość. I choć, jak to czasem bywa  w dużych interesach, on nagle stracił firmę i wszystko co posiadał, postanowili, już razem zacząć, od nowa. Wiosną tego roku pani Tatiana  odebrała w Dworze Artusa statuetkę kobiety sukcesu. 

Wielbiciele sztuki reportażu będą mogli ponadto wysłuchać koncertu Mieczysława Święcickiego (śpiew) i Pawła Bieńkowskiego (akompaniament).

Spotkanie poprowadzi Irena Piłatowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spotkanie z Reportażem: Alicja Grembowicz

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2011 11:12
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta 22/24 w Warszawie, czwartek 28 lipca 2011, godzina 18.00. Alicja Grembowicz gościem „Spotkania z Reportażem”
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie z Reportażem - Hanna Bogoryja Zakrzewska

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011 10:15
Klub Księgarza, Rynek Starego Miasta 22/24 w Warszawie, czwartek 22 września 2011, godzina 18.00. Hanna Bogoryja Zakrzewska gościem „Spotkania z Reportażem”
rozwiń zwiń

Czytaj także

„Na jagody” - Grażyna Wielowieyska

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2011 11:44
Niedziela, 25 września, godzina 21.05, Program 1. Historia polsko-rosyjskiej miłości.
rozwiń zwiń