X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Zabawa w historię" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 12:00
Dla Piotra Syposza przeprowadzka z Wrocławia do Kopańca w Górach Izerskich zapoczątkowała reakcję łańcuchową. To miejsce wyzwoliło w nim umiejętności, których się po sobie nie spodziewał, chociaż wypływały z jego zainteresowań.
Audio

Najpierw była muzyka etniczna, bo na studiach kulturoznawczych zrobił specjalizację muzykologiczną.  Stąd i później własnoręczne robienie średniowiecznych instrumentów muzycznych.  Stąd zespół muzyczny, grający średniowieczną muzykę, potem teatr. Ale już własne umiejętności budowlane i ciesielskie go zaskoczyły.  Choć może są po dziadku - cieśli?  I jeszcze rekonstrukcja średniowiecznej osady we wsi, czy średniowiecznej taberny. I to rzeźbienie słowiańskich bóstw i bożków… Tak, średniowiecze go fascynuje. Ale teraz zaczął się cofać, szukając  źródeł kultury europejskiej we wcześniejszych epokach. Bo Piotr szuka ciągłości… i bawi się tym.

Tytuł reportażu: "Zabawa w historię"
Autor reportażu: Dorota Jaśkiewicz-Łebek
Data emisji : 30.03.2015
Godzina emisji : 21.14

Program 1

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Wystarczy mniej” - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 21:35
Co nas wiąże, co nas ogranicza, jaki jest cel życia w obowiązującym systemie i czy można funkcjonować inaczej? Na te i inne pytania finansista Witold Zbijewski próbował sobie odpowiedzieć, kiedy zorientował się, że już nie chce tylko musieć.
rozwiń zwiń