X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Wieś, która miała nie istnieć" - reportaż Magdy Skawińskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 22:26
Audio
Wieś Lasówka w gminie Bystrzyca Kłodzka, Dolny Śląsk
Wieś Lasówka w gminie Bystrzyca Kłodzka, Dolny ŚląskFoto: FB Lasówka

Lasówka to wieś położona na Dolnym Śląsku w gminie Bystrzyca Kłodzka przy granicy polsko-czeskiej. Przed wojną zamieszkana przez Niemców, a ludzie utrzymywali się głównie z pracy w Hucie Szkła. Po wojnie hutę zamknięto, zakład rozkradziono, a ludzie zaczęli z Lasówki wyjeżdżać. Lasówka się wyludniała. W  ciągu ostatnich kilkunastu lat tendencja się odwróciła. Do Lasówki zaczęli wracać dawni mieszkańcy i przyjeżdżać nowi. Spokój, cisza, a wokoło mnóstwo pięknych terenów do kontemplacji przyrody i aktywnego wypoczynku. Sielanka?

Wtorek 6 października 2015 roku godz. 21.14  Program 1: "Wieś, która miała nie istnieć" - reportaż Magdy Skawińskiej przy współpracy Hanny Bogoryja Zakrzewskiej i Olgi Mickiewicz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak