Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Olga Mickiewicz 02.11.2015

"Wędrowny Zakład Fotograficzny" - reportaż Olgi Mickiewicz

Agnieszka Pajączkowska to młoda fotografka i animatorka kultury. Kilka lat temu kupiła 30-letni samochód i pojechała nim w Polskę. Interesuje ją głównie rejon przy wschodniej granicy kraju. Agnieszka odwiedza wsie, rozmawia z ludźmi, robi im zdjęcia.
Wędrowny Zakład Fotograficzny - reportaż Olgi MickiewiczAgnieszka Pajączkowska
Posłuchaj
  • Wędrowny zakład fotograficzny - reportaż Olgi Mickiewicz.mp3
Czytaj także

Za zdjęcia otrzymuje różne rzeczy: czasem jest to kilogram pomidorów lub miejsce do spania, a czasem – opowieść o najważniejszych doświadczeniach w życiu fotografowanych osób. Sama twierdzi, że dla ludzi z małych wsi jest tak samo egzotyczna, jak oni dla niej. Spotkanie jest więc okazją do tego, żeby nawzajem czegoś się o sobie dowiedzieć. Pomysł, który początkowo był sposobem na spędzenie wakacji, przekształcił się w coś większego - Agnieszka jest dziś stypendystką Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, planuje napisanie książki.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Olgi Mickiewicz "Wędrowny Zakład Fotograficzny", we wtorek (3.11) w radiowej Jedynce, po 21.

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć zdjęcia, które powstały w ramach działalności Zakładu, oraz posłuchać opowieści z nim związanych, może wybrać się na otwarte spotkanie z Agnieszką Pajączkowską: 15 listopada o godzinie 18.30 w warszawskim Barze Studio. Warto też zajrzeć na stronę:

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe