X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Pod dobrą opieką" - reportaż Olgi Mickiewicz

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 16:54
W medycynie co pewien czas pojawiają się nowe teorie i zalecenia. Kto chce się rozwijać, nie może ich ignorować. Nie zawsze jednak opiekunów pracujących w domach pomocy społecznej i placówkach opiekuńczo-wychowawczych stać na poszerzanie swojej wiedzy.
Audio

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie zdecydował, że ludzie są najlepszą inwestycją i z pomocą funduszu szwajcarskiego rozpoczął projekt mający kompleksowo wesprzeć politykę społeczną w województwie. Zainwestowano w wyposażenie i rozbudowę placówek oraz w szkolenia dla pracowników.

Kilka lat temu Dom Pomocy Społecznej w Matczynie miał na szkolenia dla wszystkich pracowników (czyli około 120 osób) 1500 zł na cały rok. Kiedy pojawiły się fundusze szwajcarskie, ta kwota wzrosła 130 razy. Pracownicy uczyli się między innymi alternatywnych metod komunikacji z ludźmi głęboko upośledzonymi, którzy nie mówią. Jak wtedy się porozumiewać?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Olgi Mickiewicz "Pod dobrą opieką", dziś w radiowej Jedynce, po 21.

Audycja współfinansowana przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, przygotowana we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak