X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Szczęściarz" - reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2017 12:33
Pewnego dnia zobaczyła go w kwietniku. Leżał tam brudny i zaniedbany, jakby utracił swoje człowieczeństwo…
Audio

Wcześniej już zwróciła na niego uwagę, gdy przechodził koło jej restauracji. Obserwowała go i zastanawiała się, czemu nikt mu nie pomaga. Potem już, kiedy siedzieli na ławce pod restauracją zapytała, czemu pije? Ale on odpowiedział, że już nie chce dłużej pić. Joanna zdała sobie wtedy sprawę, że nie zostawi go i zrobi wszystko, żeby mu pomóc. Jego samotność wzruszyła ją tak bardzo, że nie potrafiła już odwrócić się od niego. Tak zaczęła się 9-letnia przyjaźń Joanny i Jarka, który od tamtej pory zaczął swoje trzeźwe życie.

Jest to historia nie tylko o przyjaźni, ale i o zmaganiu się człowieka z systemem, który zawiódł. Gdyby nie determinacja Joanny, Jarek nie przeszedłby detoksu, kuracji odwykowej, nie miałby dziś mieszkania ani środków do życia. Ile takich historii nie znalazło pozytywnego zakończenia?

***

Zapraszamy do wysłuchania reportażu "Szczęściarz", którego autorką jest Małgorzata Nabel-Dybaś (Radio Zachód w Zielonej Górze). Nadamy go w Trójce w czwartek (12.01) o godz. 18.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Ojciec i córka" – Magda Skawińska

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 10:43
Zbigniew miał trudne dzieciństwo. W domu alkohol i przemoc. Uciekał w bajki. Dziś mówi, że przeczytał chyba wszystkie na świecie. Potem postanowił być taki jak inni w około na podwórku – silny. Zaczął pić alkohol.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dzień Ojca" - reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś (Radio Zachód)

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016 08:05
Jak mężczyźni piją i trzeźwieją. Trudne historie.
rozwiń zwiń