X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Jedyny taki" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2017 22:35
Piosenki Staśka Wielanka przez dziesiątki lat gościły na antenie radiowej Jedynki i cieszyły się wielką sympatią słuchaczy.
Audio

Z wykształcenia był technikiem mechanikiem, z pasji - bardem Warszawy, piewcą jej gwary i kolekcjonerem wszystkiego, co ze stolicą związane. W dzieciństwie uczył się gry na akordeonie, później na fortepianie. Ukończył Studium Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego. Nagrał 34 płyty, w tym 6 złotych. Zgromadził jeden z najbogatszych zbiorów nutowych i ikonograficznych związanych z folklorem miejskim. Współtworzył Kapelę Czerniakowską, w połowie lat 80. założył Kapelę Warszawską, z którą koncertował do końca życia. 20 grudnia otrzymał z rąk ministra kultury Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Zmarł trzy dni później. Stasiek Wielanek – jak zapamiętali  go przyjaciele, koledzy z kapel? Czy pozostawił godnego następcę, który będzie propagował muzyczny folklor Warszawy?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Jakuba Tarki "Jedyny taki" dziś (20/21.02) w radiowej Jedynce, parę minut po północy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"To nie ja, to nie ty" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 14:13
Choroba Alzheimera jest nazywana epidemią XXI wieku. Liczba zachorowań rośnie, do tego - chorują coraz młodsze osoby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Mentor" - reportaż Jakuba Tarki

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 12:13
Pan Marek Zakrzewski w swoim życiu zajmował się wieloma rzeczami. Wydawał gazety, był animatorem w domach kultury, założył spółdzielnię mieszkaniową.
rozwiń zwiń