Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Agnieszka Walewicz 08.11.2017

„Agresywni” – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Agresorzy z polskich dróg...
Michał Nowotyński z Przemyśla ma na facebooku profil POLSKIE DROGIMichał Nowotyński z Przemyśla ma na facebooku profil POLSKIE DROGIfot. Urszula Żółtowska-Tomaszewska
Posłuchaj
  • Agresywni – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej
Czytaj także

O zjawisku agresji za kierownicą mówi się od dawna. Jeździmy niebezpiecznie, nie przestrzegamy przepisów ruchu drogowego, zajeżdżamy drogę i parkujemy tak, że zastawiamy innym przejazd. Kampanie na rzecz bezpieczeństwa na drogach dają chyba słabe efekty. Nasze zachowanie za kierownicą sugeruje, że chyba nie boimy się, że kogoś możemy zabić. A potem jest już za późno…Michał Nowotyński z Przemyśla jest zaangażowany w działania podnoszące kulturę jazdy oraz świadomość w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego" i prowadzi kanał YouTube "Polskie Drogi".

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "Agresywni" w środę, 8 listopada o godz. 18.15 w Trójce.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe