X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

„Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 10:42
Fundacja Bator Tabor organizuje wakacyjne obozy na Węgrzech, o których mówi się: „obozy odwagi”. Uczestniczą w nich dzieci, które mają za sobą chorobę nowotworową.
Audio

Obozy Bator Tabor przypominają zwykłe wakacyjne kolonie. Każdy dzień wypoczynku wypełniony jest wieloma atrakcjami takimi jak: nauka jazdy konnej, zabawa w parku linowym czy występy podczas obozowego „Mam talent”. Jednak obozy na Węgrzech są wyjątkowe: uczestnicy nie mogą korzystać z telefonów komórkowych, a wolontariusze opiekujący się nimi mają zakaz rozpoczynania rozmowy na temat choroby. Wszystko po to, aby na chwilę zapomnieć o trudnej przeszłości i móc w pełni poczuć dzieciństwo. Jak wakacje na Węgrzech wspomina jedna z jego uczestniczek – młoda wokalistka Maria Nowosad?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Obóz” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Czwórki w środę 8 listopada o godz. 21.15.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

„Przepłynąć morze” – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 11:22
Sebastian Karaś jako pierwszy człowiek na świecie pokonał wpław dystans 100 km z Kołobrzegu na duńską wyspę Bornholm. Spędził w wodzie ponad 28 godzin. Jak mówi, poczuł się w końcu spełnionym sportowcem.
rozwiń zwiń