Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 08.11.2017

„Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego

Fundacja Bator Tabor organizuje wakacyjne obozy na Węgrzech, o których mówi się: „obozy odwagi”. Uczestniczą w nich dzieci, które mają za sobą chorobę nowotworową.
Gabrysia, Wiktor i Marysia - młode talenty z obozu Bator Tabor.Gabrysia, Wiktor i Marysia - młode talenty z obozu Bator Tabor.fot. Piotr Szafran
Posłuchaj
  • „Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Obozy Bator Tabor przypominają zwykłe wakacyjne kolonie. Każdy dzień wypoczynku wypełniony jest wieloma atrakcjami takimi jak: nauka jazdy konnej, zabawa w parku linowym czy występy podczas obozowego „Mam talent”. Jednak obozy na Węgrzech są wyjątkowe: uczestnicy nie mogą korzystać z telefonów komórkowych, a wolontariusze opiekujący się nimi mają zakaz rozpoczynania rozmowy na temat choroby. Wszystko po to, aby na chwilę zapomnieć o trudnej przeszłości i móc w pełni poczuć dzieciństwo. Jak wakacje na Węgrzech wspomina jedna z jego uczestniczek – młoda wokalistka Maria Nowosad?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Obóz” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Czwórki w środę 8 listopada o godz. 21.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe