Logo Polskiego Radia
Studio Reportażu i Dokumentu
Agnieszka Walewicz 08.11.2017

„Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego

Fundacja Bator Tabor organizuje wakacyjne obozy na Węgrzech, o których mówi się: „obozy odwagi”. Uczestniczą w nich dzieci, które mają za sobą chorobę nowotworową.
Gabrysia, Wiktor i Marysia - młode talenty z obozu Bator Tabor.Gabrysia, Wiktor i Marysia - młode talenty z obozu Bator Tabor.fot. Piotr Szafran
Posłuchaj
  • „Obóz” – reportaż Antoniego Rokickiego.mp3
Czytaj także

Obozy Bator Tabor przypominają zwykłe wakacyjne kolonie. Każdy dzień wypoczynku wypełniony jest wieloma atrakcjami takimi jak: nauka jazdy konnej, zabawa w parku linowym czy występy podczas obozowego „Mam talent”. Jednak obozy na Węgrzech są wyjątkowe: uczestnicy nie mogą korzystać z telefonów komórkowych, a wolontariusze opiekujący się nimi mają zakaz rozpoczynania rozmowy na temat choroby. Wszystko po to, aby na chwilę zapomnieć o trudnej przeszłości i móc w pełni poczuć dzieciństwo. Jak wakacje na Węgrzech wspomina jedna z jego uczestniczek – młoda wokalistka Maria Nowosad?

Zapraszamy do wysłuchania reportażu pt. „Obóz” autorstwa Antoniego Rokickiego na antenie radiowej Czwórki w środę 8 listopada o godz. 21.15.

Usłysz nas
  • W Jedynce - od poniedziałku do piątku o 22.30
  • W Trójce - od poniedziałku do czwartku o 18:15
  • W Czwórce - od poniedziałku do czwartku o 21.45
Wyszukaj reportaż Wpisz autora, tytuł, słowo kluczowe