X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Fabryka opowieści"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2017 10:19
U Moniki Górskiej w jej pokoju z dzieciństwa z rozkładanym łóżkiem było zawsze bardzo dużo książek. Brakowało im z mamą wszystkiego, ale książki były zawsze.
Audio

Monike zawsze fascynowały historie spotykanych ludzi. Została dziennikarką, zrobiła wiele filmów dokumentalnych i reportaży w telewizji. Pracowała dużo, czasem ponad siły. Kiedy postanowiła odpocząć, miała wypadek samochodowy. Po wypadku już nie wróciła do telewizji. Znalazła swoją pasję, którą był storytelling - układanie opowieści. Otworzyła swoją „Fabrykę opowieści” i teraz uczy innych, jak opowiadać historie.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Fabryka opowieści", w Trójce, 13 listopada 2017, o godz. 18.15.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Tu jest nasz dom"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 10:50
Po latach życia w Legionowie pod Warszawą Kasia i Wiesław Raczyńscy,  postanowili wrócić w rodzinne strony na Podlasie i założyć hodowlę alpak. Znaleźli stary, drewniany dom na skraju lasu. Przez dwie dekady przywracali go do życia.
rozwiń zwiń