X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Piktumi w realu"-reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2018 07:30
W internecie królują teraz podcasty, livy, wyzwania, kursy. To składowe części bizensu on-line, a ten można zrobić na wszystkim. Ale najlepiej jest zarabiać na swojej pasji.
Audio

“Ludzie nie wiedzą, co się dzieje w internecie! A tam się dzieją rzeczy niesamowite, niewiarygodne wręcz”- mówi Piktumi, czyli Anna Matyja. Jest anglistką, redaguje podręczniki, pisze książki, rysuje przygody kudłatego psa Kropki.  W internecie stworzyła autorską metodę PIKTUMI, czyli nauki angielskiego poprzez podcasty, livestreamy, wyzwania, kursy on-line.

Jej live z Olą Budzyńską, znaną w sieci jako Pani Swojego Czasu miał około trzydzieści tysięcy odsłon. Tymczasem w realu ani Ola ani Piktumi nie są tak bardzo znane. Jak się robi biznes on-line?

Reportaż Hanny Bogoryja-Zakrzewskiej "Piktumi w realu" 14.06.2018 o godz.18.45 w Trójce.


 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak