X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Z Brazylii do Mazowsza"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018 12:10
Marcos de Lima, 29 letni Brazylijczyk, pochodzi z południa Brazylii, ze skromnej rodziny. Zaczął tańczyć brazylijskie tańce w wieku 13 lat i to mu się coraz bardziej podobało.
Audio

W szkole w Kurytybie - stolicy stanu Parana, od nauczycielki sztuki dowiedział się, że można studiować taniec. Postanowił spróbować, pojechał do stolicy i został przyjęty. Miał 18 lat, to bardzo późno jak na tancerza, ale dostrzeżono w nim talent. Do Polski trafił 6 lat temu do Zespołu Mazowsze. Polskiego nie znał, uczył się od kolegów z zespołu.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej, pt. "Z Brazylii do Mazowsza", 16 sierpnia, w Trójce , o godz. 18.45.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szczęście na Hawajach"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2018 10:30
Bogusław Szedny wyjechał do Stanów Zjednoczonych na dwa miesiące wakacji. Kiedy otrzymał pracę w Chicago, zdecydował, że jednak tam zostanie. Spędził w USA 8 lat.
rozwiń zwiń