X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Siła życia"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 12:30
Michał Przedlacki w Polsce pracował w agencji reklamowej. Wyjechał na Sri Lankę, zajmował się kampaniami reklamowymi.Michałowi towarzyszył kolega Tim, filmowiec. Wielka fala tsunami zastała ich w hotelu oddalonym zaledwie kilka metrów od plaży.
Audio

Ocalił ich odpowiednio usytuowany pokój w hotelu. Przez trzy dni byli bez żadnej pomocy. Kiedy fala opadła, Michał kopał doły dla zmarłych, przenosił rannych, szukał wody i jedzenia. To przeżycie zmieniło jego życie. Później Michał skontaktował się z Polską Akcją Humanitarną, która powierzyła mu organizowanie misji na Sri Lance. Z pomoca humanitarną wyjeżdżał także do Syrii, Afganistanu, Indonezji pomagać poszkodowanym. Po 14 latach wrócił do Polski.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Siła życia" w Trójce, 12.09.2018, o godz. 18.45.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Życie jest cudem" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2017 14:30
Choroba nowotworowa i ciąża to połączenie wyjątkowo abstrakcyjne. A jednak zdarza się coraz częściej. Z roku na rok wzrasta liczba zachorowań na nowotwory.
rozwiń zwiń