X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Z delfinami"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2018 10:45
Dorosłych i dzieci z niepełnosprawnością woda nauczyła wolności. Wszystko dzięki Joannie Herecie, która wraz z grupą przyjaciół założyła Stowarzyszenie i prowadzi kursy aquaterapii, nurkowania i delfinoterapii.
Audio

Pływanie z delfinami daje ogromne szczęście dzieciom. Do nich należy Mikołaj, który na co dzień jest na wózku. Podczas kursu delfinoterapii, która była formą rehabilitacji, pływał, nurkował razem z delfinami. Cieszył się razem z nimi i woda dawała mu radość.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Z delfinami", 10 października 2018, w Czwórce, o godz.21.15.

Zobacz więcej na temat: reportaż Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"A jednak nurkowanie" - reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2014 09:00
Czwartek, 24 kwietnia 2014, godz. 18.15, Program 3. Joanna Hereta potrzebuje wody do emocjonalnego oczyszczenia. Potrzebuje też ciszy, a najlepsze wyciszenie daje jej zanurzenie.
rozwiń zwiń