X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"W służbie" - reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 09:00
Mundur kolejarza zobowiązywał...
Audio
  • W służbie – reportaż Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej

a warszawskich Powązkach znajdują się groby kolejarzy im.in.  ludzi związanych z budową kolei warszawsko-wiedeńskiej. To były początki. Po odzyskaniu niepodległości to był jeden z priorytetów, żeby na terenach rodzącej się Rzeczypospolitej rozwijać kolej. Zawód kolejarza był służbą. Praca na kolei była zaszczytem, a mundur kolejarza zobowiązywał.
 Reportaż o kolejarzach  i ich  służbie dla Ojczyzny. Ich groby, tablice pamięci i historie. Jest wielu, którzy robią wszystko, żeby pamięć o kolejarzach i ich służbie nie zaginęła.  Dbają o groby, oprowadzają grupy szlakami grobów kolejarzy, wydają książki na ten temat. apraszamy do wysłuchania reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej pt. "W służbie" w piątek, 2 listopada o godz. 23.10 w Jedynce.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak