X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Reportaż

"Przekraczać siebie"- reportaż Joanny Bogusławskiej

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2019 11:50
Warto przekraczać własne granice i zdobywać szczyty ludzkich możliwości, przekonuje Katarzyna Gulczyńska, która jest alpinistką i prezesem fundacji "Pokonaj raka". Dziesięć  lat temu po raz pierwszy wybrała się na górską wspinaczkę, od której zaczęła się jej działalność na rzecz osób z doświadczeniem onkologicznym.
Audio
  • Przekraczać siebie- reportaż Joanny Bogusławskiej.mp3

Góry nauczyły ją innego patrzenia na życie. Oprócz wspinaczki organizuje rajdy rowerowe po Polsce, w jednym z nich brał udział Piotr Wasilewski, który pomógł w organizacji rajdu i zwrócił uwagę jak ważna jest profilaktyka w leczeniu nowotworów.

Zapraszam do wysłuchania reportażu Joanny Bogusławskiej pt. "Przekraczać siebie", w Czwórce 5 lutego 2019 , o godz. 21.15.

Zobacz więcej na temat: Joanna Bogusławska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak